Wyniki


Kliknij na zdjęcie aby wrócić na stronę główną Spartathlonu.
Poniższe zestawienie zostało opracowane przez Rafała Szymańskiego na podstawie różnych źródeł w Internecie .


2017
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Aleksandr Sorokin Litwa 22:04:04 Radek Brunner Czechy 22:49:37 Nikolaos Sideridis Grecja 22:58:40
Patrycja Bereznowska Polska 24:48:18 Zsuzsanna Maraz Węgry 25:43:40 Aleksandra Niwińska Polska 26:28:48
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Sebastian Białobrzeski 24:30:07 5
Patrycja Bereznowska 24:48:18 6
Łukasz Sagan 24:51:00 7
Aleksandra Niwińska 26:28:48 15
Andrzej Wereszczak 29:29:17 39
Małgorzata Pazda-Pozorska 33:30:36 129
Zbigniew Malinowski 34:42:57 183
Robert Grabsztunowicz 34:44:04 184
Bartosz Pliszka 34:46:06 185
Krzysztof Lipinski 34:59:29 200
Sławomir Rzechuła 35:19:41 226
Tadeusz Gumułka 35:24:44 230
Jolanta Witczak 35:42:47 253


2016
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Andrzej Radzikowski Polska 23:02:23 Marco Bonfiglio Włochy 23:36:58 Radek Brunner Czechy 24:07:29
Katalin Nagy USA 25:22:26 Pam Smith USA 27:11:53 Zsuzsanna Maraz Węgry 27:44:01
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Andrzej Radzikowski 23:02:23 1
Łukasz Sagan 26:28:51 7
Andrzej Zyskowski 30:23:37 37
Robert Korab 31:14:44 51
Zbigniew Malinowski 34:25:33 128
Marcin Zieliński 34:26:55 129
Dariusz Gruszczyński 34:29:49 132
Krzysztof Lipinski 34:44:04 149


2015
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Florian Reus Niemcy 23:16:44 Dan Lawson Anglia 23:53:05 Hansen Kim Dania 23:53:52
Katalin Nagy USA 25:06:05 Alyson Venti USA 26:50:51 Szilvia Lubics Węgry 29:18:44
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Andrzej Radzikowski 28:44:05 18
Zbigniew Malinowski 31:33:04 47
Łukasz Sagan 34:24:10 103
Artur Kujawinski 35:37:12 156


2014
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Ivan Cudin Włochy 22:27:57 Florian Reus Niemcy 23:56:19 Andrzej Radzikowski Polska 25:48:25
Szilvia Lubics Węgry 26:53:40 Katalin Nagy USA 28:55:03 Eva Esnaola Hiszpania 30:52:41
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Andrzej Radzikowski 25:49:05 3
Piotr Kuryło 26:53:11 8
Piotr Sawicki 30:23:37 36
Marcin Zieliński 31:14:44 52
Zbigniew Malinowski 34:25:33 94
Pawel Kotlarz 34:26:55 191


2013
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
João Oliveira Portugalia 23:28:31 Florian Reus Niemcy 25:29:11 Ivan Cudin Włochy 25:53:44
Szilvia Lubics Węgry 28:03:04 Antje Krause Niemcy 30:07:15 Heike Bergmann Niemcy 30:22:03
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Tomasz Kulinski 28:44:09 15
Zbigniew Malinowski 33:27:59 49
Dominik Jagiełło 34:34:58 83
Edyta Szczygielska 35:22:51 116


2012
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Stu Thoms Niemcy 26:28:19 Tetsuo Kiso Japonia 26:36:23 Markus Thalmann Austria 27:14:25
Elizabeth Hawker UK 27:02:17 Leonie van den Haak Holandia 28:42:36 Szilvia Lubics Węgry 29:45:56
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Zbigniew Malinowski 32:18:16 20


2011
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
João Oliveira Portugalia 23:28:31 Florian Reus Niemcy 25:29:11 Ivan Cudin Włochy 25:53:44
Szilvia Lubics Węgry 28:03:04 Antje Krause Niemcy 30:07:15 Heike Bergmann Niemcy 30:22:03
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Henryk Hudy 31:47:05 28
Zbigniew Malinowski 31:47:05 29
Robert Derda 34:41:30 96


2010
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Stu Thoms Niemcy 26:28:19 Tetsuo Kiso Japonia 26:36:23 Markus Thalmann Austria 27:14:25
Elizabeth Hawker UK 27:02:17 Leonie van den Haak Holandia 28:42:36 Szilvia Lubics Węgry 29:45:56
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Zbigniew Malinowski 30:28:00 16


2009
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Aleksandr Sorokin Litwa 22:04:04 Radek Brunner Czechy 22:49:37 Nikolaos Sideridis Grecja 22:58:40
Patrycja Bereznowska Polska 24:48:18 Zsuzsanna Maraz Węgry 25:43:40 Aleksandra Niwińska Polska 26:28:48
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Konrad Różycki 29:10:43 20
Piotr Kuryło 30:16:59 30
Zbigniew Malinowski 31:44:16 38
Dariusz Strychalski 34:35:44 83
Andrzej Burek 34:47:07 93
Stanisław Adam Olbrys 34:47:07 93
Andrzej Urbaniak 34:47:07 93
Leszek Rzeszótko 34:47:07 93


2008
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Stu Thoms Niemcy 26:28:19 Tetsuo Kiso Japonia 26:36:23 Markus Thalmann Austria 27:14:25
Elizabeth Hawker UK 27:02:17 Leonie van den Haak Holandia 28:42:36 Szilvia Lubics Węgry 29:45:56
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Łukasz Nowosielski 32:36.29 53
Zbigniew Malinowski 33:18:11 61
Dariusz Jacek Łabudzki 33:18:11 61
Wiesław Pijanowski 34:26:26 81


2007
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Stu Thoms Niemcy 26:28:19 Tetsuo Kiso Japonia 26:36:23 Markus Thalmann Austria 27:14:25
Elizabeth Hawker UK 27:02:17 Leonie van den Haak Holandia 28:42:36 Szilvia Lubics Węgry 29:45:56
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Piotr Kuryło 24:29:41 2
Zbigniew Malinowski 29:44:47 12
Łukasz Nowosielski 32:43:24 31
Tadeusz Ruta 33:38:39 44
Wojciech Pismenko 35:11:30 87


2006
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Stu Thoms Niemcy 26:28:19 Tetsuo Kiso Japonia 26:36:23 Markus Thalmann Austria 27:14:25
Elizabeth Hawker UK 27:02:17 Leonie van den Haak Holandia 28:42:36 Szilvia Lubics Węgry 29:45:56
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Zbigniew Malinowski 30:56:22 18
Piotr Kuryło 30:56:22 18
Wojciech Pismenko 31:30:38 21


2005
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Stu Thoms Niemcy 26:28:19 Tetsuo Kiso Japonia 26:36:23 Markus Thalmann Austria 27:14:25
Elizabeth Hawker UK 27:02:17 Leonie van den Haak Holandia 28:42:36 Szilvia Lubics Węgry 29:45:56
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Tadeusz Ruta 28:57:35 6
Wojciech Pismenko 30:41:40 13
Zbigniew Malinowski 33:59:10 50
Lucjan Pytlik 35:33:57 88


2004
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Stu Thoms Niemcy 26:28:19 Tetsuo Kiso Japonia 26:36:23 Markus Thalmann Austria 27:14:25
Elizabeth Hawker UK 27:02:17 Leonie van den Haak Holandia 28:42:36 Szilvia Lubics Węgry 29:45:56
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Wojciech Pismenko 29:19:57 9
Zbigniew Malinowski 29:40:08 11
Marian Nowak ? (Polak?) 32:44:33 21


2003
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Florian Reus Niemcy 23:16:44 Dan Lawson Anglia 23:53:05 Hansen Kim Dania 23:53:52
Katalin Nagy USA 25:06:05 Alyson Venti USA 26:50:51 Szilvia Lubics Węgry 29:18:44
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Barbara Szlachetka ? (Polka?) 31:50:23 20
Czesław Mecherzyński ? (literówka?) 32:25:14 26
Wojciech Pismenko 34:05:18 44
Piotr Paduch 34:05:18 44


2002
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Florian Reus Niemcy 23:16:44 Dan Lawson Anglia 23:53:05 Hansen Kim Dania 23:53:52
Katalin Nagy USA 25:06:05 Alyson Venti USA 26:50:51 Szilvia Lubics Węgry 29:18:44
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
BEZ POLAKÓW


2001
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Florian Reus Niemcy 23:16:44 Dan Lawson Anglia 23:53:05 Hansen Kim Dania 23:53:52
Katalin Nagy USA 25:06:05 Alyson Venti USA 26:50:51 Szilvia Lubics Węgry 29:18:44
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Mirosław Lasota 29:55:54 12


2000
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Florian Reus Niemcy 23:16:44 Dan Lawson Anglia 23:53:05 Hansen Kim Dania 23:53:52
Katalin Nagy USA 25:06:05 Alyson Venti USA 26:50:51 Szilvia Lubics Węgry 29:18:44
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
BEZ POLAKÓW


1999
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Florian Reus Niemcy 23:16:44 Dan Lawson Anglia 23:53:05 Hansen Kim Dania 23:53:52
Katalin Nagy USA 25:06:05 Alyson Venti USA 26:50:51 Szilvia Lubics Węgry 29:18:44
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
BEZ POLAKÓW


1998
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Florian Reus Niemcy 23:16:44 Dan Lawson Anglia 23:53:05 Hansen Kim Dania 23:53:52
Katalin Nagy USA 25:06:05 Alyson Venti USA 26:50:51 Szilvia Lubics Węgry 29:18:44
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
August Jakubik 31:10:43 22
Edward Dudek 32:25:32 25
Irena Lasota 35:51:59 77
Tadeusz Spychalski 35:51:59 78


1997
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Constantinos Repos Grecja 23:37:00 Kenji Okiyama Japonia 25:55:00 Rune Larsson Szwecja 28:11:00
Helga Backhaus Niemcy 29:33:00 Kimie Funada (Noto) Japonia 33:36:00 Heike Pawzik Niemcy 33:46:00
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Wojciech Pismenko 31:32:00 22
Tadeusz Spychalski 31:38:00 24
Mirosław Lasota 32:10:00 27


1996
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Roland Vuillemenot Francja 26:21:00 Mravlje Dusan Słowenia 27:55:00 Roy Pirrung USA 27:56:32
Helga Backhaus Niemcy 29:33:00 Kimie Funada (Noto) Japonia 33:36:00 Heike Pawzik Niemcy 33:46:00
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Edward Dudek 33:39:00 26
Tadeusz Spychalski 33:56:00 29


1995
Podium
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
James Zarei UK 25:59:42 Vassilis Chalkias Grecja 27:49:46 Bryan Smith Australia 28:12:24
Helga Backhaus Niemcy 29:33:00 Miyako Yoshikoshi Japonia 33:47:52 Kimie Funada (Noto) Japonia 34:53:34
Polacy
Imię i Nazwisko Czas Miejsce
Edward Dudek 29:18:24 4


1994-1983 BEZ UDZIAŁU POLAKÓW
1994
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
James Zarei UK 25:59:42 Vassilis Chalkias Grecja 27:49:46 Bryan Smith Australia 28:12:24
Helga Backhaus Niemcy 29:33:00 Miyako Yoshikoshi Japonia 33:47:52 Kimie Funada (Noto) Japonia 34:53:34
1993
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
James Zarei UK 25:59:42 Vassilis Chalkias Grecja 27:49:46 Bryan Smith Australia 28:12:24
Helga Backhaus Niemcy 29:33:00 Miyako Yoshikoshi Japonia 33:47:52 Kimie Funada (Noto) Japonia 34:53:34
1992
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
James Zarei UK 25:59:42 Vassilis Chalkias Grecja 27:49:46 Bryan Smith Australia 28:12:24
Helga Backhaus Niemcy 29:33:00 Miyako Yoshikoshi Japonia 33:47:52 Kimie Funada (Noto) Japonia 34:53:34
1991
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
James Zarei UK 25:59:42 Vassilis Chalkias Grecja 27:49:46 Bryan Smith Australia 28:12:24
Helga Backhaus Niemcy 29:33:00 Miyako Yoshikoshi Japonia 33:47:52 Kimie Funada (Noto) Japonia 34:53:34
1990
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
James Zarei UK 25:59:42 Vassilis Chalkias Grecja 27:49:46 Bryan Smith Australia 28:12:24
Helga Backhaus Niemcy 29:33:00 Miyako Yoshikoshi Japonia 33:47:52 Kimie Funada (Noto) Japonia 34:53:34
1989
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
James Zarei UK 25:59:42 Vassilis Chalkias Grecja 27:49:46 Bryan Smith Australia 28:12:24
Helga Backhaus Niemcy 29:33:00 Miyako Yoshikoshi Japonia 33:47:52 Kimie Funada (Noto) Japonia 34:53:34
1988
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
James Zarei UK 25:59:42 Vassilis Chalkias Grecja 27:49:46 Bryan Smith Australia 28:12:24
Helga Backhaus Niemcy 29:33:00 Miyako Yoshikoshi Japonia 33:47:52 Kimie Funada (Noto) Japonia 34:53:34
1987
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
James Zarei UK 25:59:42 Vassilis Chalkias Grecja 27:49:46 Bryan Smith Australia 28:12:24
Helga Backhaus Niemcy 29:33:00 Miyako Yoshikoshi Japonia 33:47:52 Kimie Funada (Noto) Japonia 34:53:34
1986
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
James Zarei UK 25:59:42 Vassilis Chalkias Grecja 27:49:46 Bryan Smith Australia 28:12:24
Helga Backhaus Niemcy 29:33:00 Miyako Yoshikoshi Japonia 33:47:52 Kimie Funada (Noto) Japonia 34:53:34
1985
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
James Zarei UK 25:59:42 Vassilis Chalkias Grecja 27:49:46 Bryan Smith Australia 28:12:24
Helga Backhaus Niemcy 29:33:00 Miyako Yoshikoshi Japonia 33:47:52 Kimie Funada (Noto) Japonia 34:53:34
1984
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
James Zarei UK 25:59:42 Vassilis Chalkias Grecja 27:49:46 Bryan Smith Australia 28:12:24
Helga Backhaus Niemcy 29:33:00 Miyako Yoshikoshi Japonia 33:47:52 Kimie Funada (Noto) Japonia 34:53:34
1983
1 Kraj Czas 2 Kraj Czas 3 Kraj Czas
Yiannis Kouros (Wiki) Grecja 21:53:42 Dusan Mravlje Słowenia 24:39:22 Alan Fairbrother UK 27:39:14
Eleanor Robinson (Adams) (Wiki) UK 32:37:52 bez udziału więcej kobiet